O nas

DAP’ 92 - Tradycja i niepowtarzalny klimat od lat…

W 1992 roku założyliśmy firmę DAP s. c. i od samego początku specjalizujemy się w usługach gastronomicznych.

Naszym celem jest oferowanie usług gastronomicznych na najwyższym poziomie, ze szczególnym uwzględnieniem indywidualnych potrzeb naszych Gości.

Jesteśmy doświadczonym, dynamicznym, kreatywnym oraz otwartym na Państwa potrzeby zespołem pracowników, który z entuzjazmem zorganizuje każde wydarzenie, odkryje przed Państwem smak kuchni, jak również zadba o realizację wszelkich potrzeb.

Zdajemy sobie sprawę, że potrzeby mogą być tak różne, jak różni są goście. Dlatego też indywidualnie podchodzimy do każdego przedsięwzięcia. Pragniemy, aby każdy Gość czuł się u nas wyjątkowo i z przyjemnością wracał do nas przy każdej kolejnej okazji.

Posiadamy ogromne doświadczenie i tradycję w organizacji wszelkiego rodzaju imprez i uroczystości. W ciągu całej historii naszej firmy prowadziliśmy działalność lub współpracowaliśmy z ponad 40 instytucjami. Wśród których znaleźć możemy: Urząd Miasta Poznania, Urząd Miasta Lubonia, Wielkopolskie Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii, Prywatną Lecznicę „Certus” oraz „Korwitta”, Domy Pomocy Społecznej w Poznaniu, Akademię Sztuk Pięknych oraz prowadzenie restauracji Soplica.

Mamy nadzieję, że nasze ogromne doświadczenie pomoże w realizacji wymarzonego spotkania.

Z przyjemnością podejmiemy się organizacji każdego przyjęcia, wsłuchując się w Państwa sugestie i życzenia dotyczące tych wyjątkowych momentów. W obecnej chwili najczęściej podejmujemy się organizacji:

  • wesel,
  • komunii,
  • imprez okolicznościowych,
  • imprez firmowych,
  • imprez na świeżym powietrzu
  • obsługi konferencji.


Zainteresowanych Państwa prosimy o zapoznanie się z ogólną ofertą oraz o kontakt w celu przedstawienia szczegółów oraz dalszych uzgodnień.

szybki kontakt